Produkty

Jsme interiérové studio.
Nabízíme prvotřídní
italský design.

Zakládáme si na kvalitních materiálech. Naší inspirací se stala Itálie s jejím bezkonkurenčním citem pro design. Ať hledáte nadčasovou sanitární keramiku, dlažbu a obklady, tapety nebo dekorace, rádi vám poradíme s řešením právě pro váš projekt. Spolupracujeme jak s architektonickými ateliéry, tak s jednotlivými zákazníky.
Máme spolehlivý realizační tým a více než 25 let zkušeností. Dáváme si záležet na bezchybném provedení včetně instalačních materiálů od prověřených výrobců.

Spustili jsme web designovetapety.cz

Spustili jsme web designovetapety.cz

Hledáte tapety na míru, vyrobené na zakázku jako váš jedinečný originál? Spustili jsme pro vás internetové stránky designovetapety.cz. Kompletní nabídka výrobce GLAMORA obsahuje originální vzory od italských návrhářů a jejich barevné varianty. Tapety lze vytisknout až do délky devíti metrů neopakujího vzoru. Jsou vyrobené na špičkových a vysoce esteticky příjemných materiálech. 

Více informací

Nabídka

Líbí se Vám naše nabídka?

Přihlašte se k odběru novinek. SPAM neposíláme. Nebojte se.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s pravidly pro zpracování osobních údajú za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit tak, že opětovně zadáte email se který jste se k odběru novinek přihlašovali.

Novinky

Inspirace

Poslední zobrazené produkty

Napište nam