Produkty

Distribuce a zastoupení
designových značek
pro interiéry a exteriéry

Vítejte ve FARLINE Living, předním distributorovi designových materiálů pro interiéry a exteriéry. Jsme důvěryhodný partner s více než 25 lety zkušeností a nabízíme široký výběr kvalitních produktů od předních italských, španělských, německých a britských designových značek. Naše nabídka zahrnuje obklady a dlažby, luxusní sanitární keramiku, vodovodní baterie, tapety na míru, řešení pro vytápění, stylové doplňky a dekorace. Prohlédněte si naši nabídku a objevte, jak kvalita evropského designu dokáže obohatit váš interiér i exteriér.

Kompletní nabídka tapet GLAMORA.

Kompletní nabídka tapet GLAMORA.

Hledáte tapety na míru, vyrobené na zakázku jako váš jedinečný originál? Spustili jsme pro vás internetové stránky designovetapety.cz. Kompletní nabídka výrobce GLAMORA obsahuje originální vzory od italských návrhářů. Tapety lze vytisknout až do délky devíti metrů neopakujího vzoru. Jsou vyrobené na špičkových a vysoce esteticky příjemných materiálech.

Vybrat tapetu

Nabídka

Líbí se Vám naše nabídka?

Přihlašte se k odběru novinek. SPAM neposíláme. Nebojte se.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s pravidly pro zpracování osobních údajú za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit tak, že opětovně zadáte email se který jste se k odběru novinek přihlašovali.

Novinky

Inspirace

Poslední zobrazené produkty

Napište nám