Produkty

Jsme interiérové studio.
Nabízíme prvotřídní
italský design.

Zakládáme si na kvalitních materiálech. Naší inspirací se stala Itálie s jejím bezkonkurenčním citem pro design. Ať hledáte nadčasovou sanitární keramiku, dlažbu a obklady, tapety nebo dekorace, rádi vám poradíme s řešením právě pro váš projekt. Spolupracujeme jak s architektonickými ateliéry, tak s jednotlivými zákazníky.
Máme spolehlivý realizační tým a více než 25 let zkušeností. Dáváme si záležet na bezchybném provedení včetně instalačních materiálů od prověřených výrobců.

Jedinečné a luxusní tapety od italských návrhářů na designovetapety.cz

Jedinečné a luxusní tapety od italských návrhářů na designovetapety.cz

Na našem webu designovetapety.cz naleznete kompletní nabídku od výrobce GLAMORA. Kolekce tapet zahrnují vysoce estetické, originální vzory od italských návrhářů vyráběných na špičkových a esteticky příjemných materiálech. Díky tomu můžete být jisti, že u nás najdete tapety, které perfektně doplní Váš luxusní interiér. Navíc, naše tapety lze vytisknout až do délky devíti metrů, což zaručuje, že Vám dodáme jedinečný a originální produkt bez opakování vzoru.

Více informací

Nabídka

Líbí se Vám naše nabídka?

Přihlašte se k odběru novinek. SPAM neposíláme. Nebojte se.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s pravidly pro zpracování osobních údajú za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit tak, že opětovně zadáte email se který jste se k odběru novinek přihlašovali.

Novinky

Inspirace

Poslední zobrazené produkty

Napište nam