Bisazza

Bisazza

Společnost Bisazza byla založena v roce 1956 v Alte v Severní Itálii. Distribuční síť Bisazza společnosti v současné době zahrnuje sedm vlajkových obchodů v Barceloně, Londýně, Los Angeles, Miami, Miláně, New Yorku a Paříži a 2 800 místních prodejců po celém světě. Jedná se o jednu z nejluxusnějších značek v oblasti designu a je předním výrobcem skleněné mozaiky pro interiér a exteriér. Kromě mozaiky má Bisazza v sortimentu také mramorové dlažby, dřevěné podlahy, keramické obklady, cementové dlažby, nábytek, vybavení koupelny i celého domova.Všechny série mozaiek z kolekce Mosaicohttps://www.bisazza.it/it/prodotti/mosaicoKolekce Marmo od firmy Bisazza zahrnuje řadu různě barevných mramorů a mramorových dekorací ve tvaru čtverce, šestiúhelníku, trojúhelníku a lichoběžníku. Pokládají se ve dvou tónových vzorech a doplňují je dekorativní mramory s 3D vzhledem.


Kolekce Marmohttps://www.bisazza.it/it/prodotti/marmo/decoriKolekce s názvem Cementiles od firmy Bisazza jsou tradičním způsobem ručně vyráběné cementové dlaždice s designem od mezinárodních návrhářů mezi které patří Paola Navone, Jaime Hayon, Indie Mahdavi, Tom Dixon, David Rockwell, Carlo Dal Bianco, Fernando a Humberto Campana. Cementové dlaždice Cementiles se vyrábějí pomocí dvou vrstev, které se ručně lijí do forem a lisují. Vrchní směs je z vysoce odolného bílého cementu, spodní vrstvu tvoří cement a písek. Po vyschnutí dlaždic se na ně ručně nanáší impregnace, která odpuzuje vodu. Vyrábí se v rozměrech 20x20 cm a jako šestihran 20x23 cm, oboje o tloušťce 14 mm v 29 odstínech.


Kolekce Cementileshttps://www.bisazza.it/it/prodotti/cementilesDřevěné podlahy Wood jsou vyráběny z dubového dřeva v pěti velikostech a deseti různých barvách. Mají celkovou tloušťku 15 mm a mají lakovaný povrch díky čemu jsou velmi odolné. Díky čtvercovému a šestihrannému tvaru je možné kombinovat Wood se sériemi Cementiles.


Kolekce Woodhttps://www.bisazza.it/it/prodotti/woodBisazza Ceramica zahrnuje keramické obklady a dlažby. Zajímá série je Frozen Garden, která má předlohu v diamatových a květových tvarech.


Bisazza Ceramicahttps://www.bisazza.it/it/prodotti/ceramicaKolekce Bagno & Home zahrnuje celou řadu dekorací, doplňků a zařizovacích předmětů pro koupelnu i domov.


Bagno & Homehttps://www.bisazza.it/it/prodotti/bagno-home

TloušťkaDřevo
TloušťkaFormát
TloušťkaMramor
TloušťkaSklo

Odeslat poptávku

Sdílet:

Napište nám

 

 

Zpráva se odesílá mějte strpení.

 

 

 

 

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána. Náš specialista vás bude kontaktovat.