Produkty

Domů Služby

3D návrhy

V mnohých projektech se setkáváme pouze se specifikací prostor „keramická dlažba“ a výběr je ponechán na investorovi nebo stavební firmě, která objekt realizuje. V prvním i druhém případě však často jde o lidi, kteří nemají zkušenosti, nejsou seznámeni s novými materiály a trendy. Výběr, který provedou, je většinou limitován designem pouze jedné dlaždice. Nedokáží si představit možnosti kombinací barev a rozměrů. Tato část je také pro projektanta pracná a často mu chybí rovněž dostatek času a informací ke zpracování i v detailu kvalitního návrhu.

Nové série mají většinou více rozměrů i barev, a teprve jejich kombinacemi vynikne jejich krása, kterou jinak neobjevíme. Právě ve skutečnosti, že dokáže zájemci věrně zobrazit, jak bude vyhlížet jím zvolená dlažba a obklad po aplikaci v daném prostoru je největší přínos 3D programu. Není samozřejmě na omezeném prostoru možné popsat všechny funkce a možnosti nového programu, ale ve zkratce se o to pokusíme.

Práci v tomto programu začínáme nákresem půdorysu a rozmístěním zařizovacích předmětů, kterých je v databázi opravdu dostatek. Je možné předměty rozměrově měnit a pohybovat s nimi tak, aby byl prostor řešen účelně, splněny požadavky zákazníka i norem a obecně platných zvyklostí. Půdorys se mimo jiné stává také podkladem pro rozvody vody, elektrického proudu a odpady. V databázi programu najdeme celkem více než třicet tisíc položek - výrobků, prezentovaných na českém trhu.

Po odsouhlasení dispozičního řešení přecházíme k výběru obkladů a dlažeb. Po této proceduře už následuje pouze příkaz pro automatické položení. Samozřejmě, že v praxi je vše daleko složitější, ale právě to umožňuje řešit všechny důležité detaily a výsledek je pokaždé překvapující. Je možné volit šířku spáry, její barvu, úhel a směr pokládky, centrování na určité důležité body apod.

Konečným výsledkem je barevný výtisk všech stěn i podlahy, a pro obkladače i zákazníka trojrozměrný pohled z kteréhokoli bodu v místnosti. Poslední stránkou v programu je kalkulační tabulka s udáním množství obkladů a dlažeb, zaokrouhlená na boxy, váhy a ceny jednotlivých položek i cenové součty.

3D návrhy interiérů

Výroba

Naše společnost Vám nabízí možnost výroby tvarovek a desek ze slinutých dlaždic a umělého kamene. V závodě se vyrábí veškeré standardní tvarové doplňky, jako jsou např. sokly, schodovky, listely apod., ale také speciální přelivové hrany bazénů, kuchyňské a koupelnové desky, nebo atypická schodiště vyráběná na míru.

výroba

Profesionální lepení tapet Glamora

Vybrali jste si na našem webu designovetapety.cz některou z nádherných originálních tapet Glamora? Rádi Vám zajistíme profesionálního tapetáře pro dokonalé nalepení vašich tapet.

Kontakujte nás nebo některého z našich spolupracujících profesionálních tapetářů:

FARLINE Living
Telefon: +420 728 720 390 | E-mail: glamora@farline.cz

Profesionální tapetáři
Josef Černický, telefon: +420 777 586 532
Praha a okolí

Jan Bedrna, telefon: +420 602 606 707
Česká republika a Evropa

Jaromír Schovanec, telefon: +420 602 788 858
Morava

Tapetování

Realizace stavby

Doprava

Poslední zobrazené produkty

Napište nám