Komorebi GlamPure

Komorebi GlamPure


Kolekce tapet Komorebi, dodávaná na přírodním materiálu GlamPure, The Organic Wallcovering, byla vytvořena pro náročné klienty, milující krásu a eleganci a kteří hledají udržitelnou řešení interiérového designu, který vnáší do interiéru klid a pohodu.


Japonský výraz Komorebi evokuje obraz „slunečního svitu procházejícího stromy“, vizi klidu a energie, která vnáší do prostoru nový rozměr. Prostřednictvím této kolekce, inspirované estetikou Japandi, která kombinuje skandinávskou funkcionalitu  a japonský minimalismus, podporuje Glamora přístup k bydlení, založený na návratu k přírodě.


Vysoce kvalitní tapety na rostlinné bázi, představují alternativní představu luxusu, pohody s designem Made in Italy. Představují vědomou volbu, která dbá na zdraví lidí a přírodu a upřednostňuje materiály s nízkým dopadem na životní prostředí. Její na dotek příjemná materiálová struktura vizuálně evokuje potěšení z bydlení a jedinečnost interiéru.


Kolekce Komorebi je vhodná do interiérů spojených s psychickou a fyzickou pohodou, jako jsou místnosti na jógu a meditaci, a také do menších, intimnějších obytných prostor. Přirozený vzhled a čistý  přírodní  design z tapet Komorebi vytváří ideální materiál pro použití v ložnicích a obývacích pokojích. Může být použit i v komerčním interiérech,  jako jsou hotelové pokoje, čítárny, salonky, otevřené kanceláře, coworkingové prostory a zasedací místnosti atd.


 


GlamPure


GlamPure je nová technologie výroby tapet. GlamPure tapety jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Hlavní surovinou je netkané lněné textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou. Materiál GlamPure je inspirována japonskou technikou výroby papíru Washi.


Materiál vyniká svou absorpcí vlhkosti, izolací, regulací tepla, antialergickými vlastnostmi a výjimečnou trvanlivostí.


 


Objednání :


Jedná se o zakázkovou výrobu. Velikost vzoru tapety se přizpůsobuje velikosti stěny, bez jakékoliv ztráty kvality tisku. Se vzorem lze libovolně pohybovat, nebo ho otáčet, dle zadání designéra, tak aby nezasahoval například do dveří, oken nebo nábytku.


Maximální rozměr tisku je 300x900 cm v jednom navazujícím motivu


Pro poptávku nám postačí, aby si zákazník vybral motiv  a rozměr plochy, na kterou bude tapeta instalována. Po tomto zadání pošleme zákazníkovi návrh tapety, umístění motivu na stěně a přesný rozpočet. Společnost Glamora také nabízí možnost 3D vizualizace tapety v místnosti a vzorku vybrané tapety, tak aby zákazník měl možnost si prohlédnout tapetu před tím než tapetu objednáPro Prahu a okolí provádíme i odborné instalace
Více na stránkách GLAMORA

TloušťkaVinyl

Odeslat poptávku

Související dokumenty:

Sdílet:

Napište nám

 

 

Zpráva se odesílá mějte strpení.

 

 

 

 

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána. Náš specialista vás bude kontaktovat.