Produkty

Domů

Coalbrook

Coalbrook

Společnost Coalbrook vznikla v roce 2020 a od té doby vystupuje na trhu s  nadčasovými koupelnovými doplňky uspořádanými do čtyř ikonických řad - Domo, Decca, Bank a Zurich. 

V zákulisí výroby stojí odborníci na design s 200 lety zkušeností v koupelnovém průmyslu. Jednotlivé produkty prochází několika fázemi od konceptu až po 3D prototyp a jsou k dispozici ve čtyřech moderních PVD povrchových úpravách - kovově černý gunmetal, kartáčovaná mosaz, chrom a kartáčovaný nikl.   

Řady Coalbrook byly vytvořeny tak, aby vyhovovaly potřebám každé koupelny. Umyvadlové a vanové baterie, sprchy, doplňkový sortiment včetně příslušenství a v neposlední řadě velmi populární elektrické držáky na ručníky. Tyto vysoce kvalitní, funkční produkty navržené tak, aby nejen dobře vypadaly, ale také dlouho vydržely, najdete v portforliu společnosti Coalbrook.

Společnost pokračuje ve výrobě kvalitního mosazného zboží, které je určeno pro náročné zákazníky po celém světě. Výrobky jsou pak skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitu a design za rozumnou cenu.

Výrobky od Coalbrook

Poslední zobrazené produkty

Napište nám