Produkty

Domů

Dr Vranjes Firenze

Dr Vranjes Firenze

Dr. Vranjes je společnost vyrábějící exkluzivní domácí aroma difuzéry, parfémy a svíčky. Historie vzniku společnosti  sahá do roku 1983, kdy Dr. Paolo Vranjes se svou ženou Annou Marií začal ve Florencii míchat a vyrábět první vůně a navázal tím na nejdelší tradici tohoto řemesla již z dob Kateřiny Medicejské ve Florencii. Dr. Vranjes pracuje s 2000 druhy unikátních přírodních esencí a vzácných olejů a díky vysoké koncentraci esencí v jeho  produktech, vyhledávají jeho vůně stále více i ti nejnáročnější zákazníci.

Samotný tvar láhví difuzéru je inspirovaný architekturou osmiúhelníkové Brunelleschiho kopule florentské Duomu. Jedná se o ručně vyrobený odlitek z Florentinského skla vytvořený florentskými mistry skláři. Objemy láhví difuzérů jsou od 0,25 litru do 5 litrů, kde při výběr velikosti hraje významnou roli velikost prostoru, který chcete provonět.

Při výběru vůně se Dr. Vranjes také zaměřil na prostor ve kterém se bude difuzér nacházet a tak je možné vůni doporučit přesně podle toho o jaký prostor se jedná (hala, pracovna, obývací pokoj, kuchyně, koupelna, SPA..) a jaký má mít efekt (relaxační, ovocný svěží, kořeněný pro soustředění či uklidňující..).

Výrobky od Dr Vranjes Firenze

Poslední zobrazené produkty

Napište nám