Produkty

Domů

Victoria + Albert

Victoria + Albert

Hlavním zaměřením firmy Victoria + Albert jsou volně stojící vany, které jsou známé svým tradičním, ale přesto moderním designem. Tyto vany jsou oblíbené mezi architekty, designéry a majiteli domů po celém světě. Kromě toho firma nabízí také další koupelnové produkty, jako jsou umyvadla, zrcadla a kohoutky, které se hodí ke každému interiéru.

Victoria + Albert se pyšní inovativní technologií výroby a používá materiály, které umožňují vytvářet odolné a snadno udržovatelné produkty s elegantním designem. Jejich koupelnové produkty jsou vysoce kvalitní a splňují nejvyšší standardy, což je důvodem, proč jsou tak oblíbené mezi zákazníky po celém světě.

Společnost Victoria + Albert vyrábí luxusní, designové vany, které jsou z materiálu QUARRYCAST®.

QUARRYCAST® je vyroben z jemně mletého vulkanického vápence, který je smíchán s pryskyřicí. Povrch je teplý na dotek, vany mají přirozeně bílou barvu a lesklá povrhcová úprava má vynikající odolnost vůči skvrnám.

Na vany Victoria + Albert je poskytována záruka 25 let.

Pokud však hledáte něco konkrétního, co jsme do naší nabídky nezahrnuli, neváhejte se na nás obrátit. S radostí pro vás zajistíme dodání jakéhokoli produktu z kompletní produkce Victoria + Albert.

Výrobky od Victoria + Albert

Poslední zobrazené produkty

Napište nam